Zjazd sprawozdawczy Hufca 27.11.2021

Sanok. 30.10.2021


Informujemy, że Komenda Hufca podjęła uchwałę o zwołaniu zjazdu sprawozdawczego w dniu 27 XI 2021 roku.
Lokalizacja rozkazu z listą uczestników: sharepoint

 

 

 

Kolonia zuchowa 2021

 

Zapraszamy na kolonię zuchową

do harcerskiej stanicy „Berdo” w Myczkowcach

 

Termin: 11 –18 sierpnia 2021

Cena: 750 zł

Wiek uczestników: 7- 11 lat

   Kolonia prowadzona będzie sprawdzoną metodą harcerską, polegającą m.in. na uczeniu przez działanie, aktywnym wypoczynku, współpracy w grupie i samoobsłudze.

   W programie kolonii liczne piesze wędrówki po najbliższej okolicy - do Myczkowiec, Zwierzynia, gry i zabawy zespołowe, konkursy muzyczne, plastyczne, pływanie na rowerkach wodnych, zajęcia artystyczne w Bóbrce, wycieczka do Soliny. Program kolonii obejmuje także naukę zuchowych pląsów, zabaw oraz zdobywanie sprawności.

   Na terenie ośrodka znajdują się boiska sportowe, sala gimnastyczna, stołówka, łazienki z ciepłą wodą i prysznicami, sala ze sprzętem tv-sat, miejsca ogniskowe. Wokół ośrodka znajdują się atrakcyjne turystycznie tereny, które będą miejscami wycieczek, gier i zabaw terenowych.

 

Czytaj więcej: Kolonia zuchowa 2021

Cennik ośrodka Berdo 2021

cennik bedro 2021

Obóz językowo - artystyczny 2021

 

Zapraszamy na obóz językowo - artystyczny

do harcerskiej stanicy „Berdo” w Myczkowcach

Termin: 12 – 21 sierpnia 2021 r.

 

Cena: 850 zł zakwaterowanie w domkach bez łazienek

Wiek uczestników: 12 - 18 lat
 
 

Uczestnicy obozu językowo – artystycznego będą mogli rozwijać swoje umiejętności z zakresu języka angielskiego oraz zainteresowania i talenty artystyczne. Zajęcia będą prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę.

W programie obozu także liczne piesze wędrówki po najbliższej okolicy m.in. do Myczkowiec, Zwierzynia, Soliny, wycieczka w Bieszczady, gry i zabawy zespołowe, pływanie na rowerkach wodnych, ogniska harcerskie.

Na terenie ośrodka znajdują się boiska sportowe, sala gimnastyczna, stołówka, łazienki z ciepłą wodą i prysznicami, sala ze sprzętem tv-sat, miejsca ogniskowe. Wokół ośrodka znajdują się atrakcyjne turystycznie tereny, które będą miejscami wycieczek i zabaw terenowych.

Czytaj więcej: Obóz językowo - artystyczny 2021

Praca Hufca 2020

1

facebook_page_plugin