Kolonia zuchowa 2021

 

Zapraszamy na kolonię zuchową

do harcerskiej stanicy „Berdo” w Myczkowcach

 

Termin: 11 –18 sierpnia 2021

Cena: 750 zł

Wiek uczestników: 7- 11 lat

   Kolonia prowadzona będzie sprawdzoną metodą harcerską, polegającą m.in. na uczeniu przez działanie, aktywnym wypoczynku, współpracy w grupie i samoobsłudze.

   W programie kolonii liczne piesze wędrówki po najbliższej okolicy - do Myczkowiec, Zwierzynia, gry i zabawy zespołowe, konkursy muzyczne, plastyczne, pływanie na rowerkach wodnych, zajęcia artystyczne w Bóbrce, wycieczka do Soliny. Program kolonii obejmuje także naukę zuchowych pląsów, zabaw oraz zdobywanie sprawności.

   Na terenie ośrodka znajdują się boiska sportowe, sala gimnastyczna, stołówka, łazienki z ciepłą wodą i prysznicami, sala ze sprzętem tv-sat, miejsca ogniskowe. Wokół ośrodka znajdują się atrakcyjne turystycznie tereny, które będą miejscami wycieczek, gier i zabaw terenowych.

 

Czytaj więcej: Kolonia zuchowa 2021

Obóz językowo - artystyczny 2021

 

Zapraszamy na obóz językowo - artystyczny

do harcerskiej stanicy „Berdo” w Myczkowcach

Termin: 12 – 21 sierpnia 2021 r.

 

Cena: 850 zł zakwaterowanie w domkach bez łazienek

Wiek uczestników: 12 - 18 lat
 
 

Uczestnicy obozu językowo – artystycznego będą mogli rozwijać swoje umiejętności z zakresu języka angielskiego oraz zainteresowania i talenty artystyczne. Zajęcia będą prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę.

W programie obozu także liczne piesze wędrówki po najbliższej okolicy m.in. do Myczkowiec, Zwierzynia, Soliny, wycieczka w Bieszczady, gry i zabawy zespołowe, pływanie na rowerkach wodnych, ogniska harcerskie.

Na terenie ośrodka znajdują się boiska sportowe, sala gimnastyczna, stołówka, łazienki z ciepłą wodą i prysznicami, sala ze sprzętem tv-sat, miejsca ogniskowe. Wokół ośrodka znajdują się atrakcyjne turystycznie tereny, które będą miejscami wycieczek i zabaw terenowych.

Czytaj więcej: Obóz językowo - artystyczny 2021

Dokumenty

Dokumenty ZHP, w tym Hufca Ziemi Sanockiej, jak np rozkazy Komandantki Hufca dostępne będą po zalogowaniu w usłudze Office 365 za pomocą konta w domenie lub subdomenie ZHP (np. hufiec.zhp.pl, zhp.net.pl).
Po uruchomieniu odpowiedniej strony www zostanie zamieszczony stosowny komunikat.

Aktualnie rozkazy oraz inne dokumenty dostępne są do wglądu w Domu Harcerza lub elektornicznie - po kontakcie z Dh. Komendantką

Rozkaz L. 5/2020 z 25 czerwca

Sanok, 25 czerwca 2020 r.

Chorągiew Podkarpacka ZHP

Komendant Hufca Ziemi Sanockiej

im. ks. hm. Zdzisława Peszkowskiego

Rozkaz L. 5/2020

1.Informacje i zarządzenia:

Komenda hufca na ostatniej zbiórce przyjęła następującą uchwałę:

1.1. - Uchwała nr 9/2020 Komendy Hufca ZHP Ziemi Sanockiej im. ks. hm. Zdzisława Peszkowskiego z dnia 02 czerwca 2020r. w sprawie przyznania srebrnej odznaki „Zasłużony dla Hufca ZHP Ziemi Sanockiej” dla hm. Witolda Mochałło.

1.2. Zarządzam udział drużyn w uroczystościach 80 rocznicy zamordowania w nocy z 5/6 lipca 1940 roku 112 polskich patriotów na górze Gruszka.

1.3. Zarządzam udział drużyn w uroczystościach w Hanusiskach.

Czytaj więcej: Rozkaz L. 5/2020 z 25 czerwca

Więcej artykułów…

  1. Biuro Hufca
  2. FLOREK 2021
facebook_page_plugin