Biuro Hufca

Informujemy, że Dom Harcerza czynny jest we wtorki, środy oraz czwartki w godzinach 16.00 - 18.00.

- w celu sprawdzenia dostępności prosimy o wczesniejszy kontakt telefoniczny

Zapraszamy

FLOREK 2021

Czuwaj,

Kolejny rok, pełen wyzwań przed nami! Nowa rzeczywistość wymaga coraz większych umiejętności do przystosowania się. Wiele się zmienia, ale Ogólnopolska Harcerska Akcja Ekologiczna FLOREK nadal trwa! Wiemy, że sporo pracy jest na początku roku do wykonania, jednak liczymy na to, że uda się Wam znaleźć czas na realizację zadań FLORKA.
Zachęcamy Was gorąco do zapoznania się z zadaniami i do udziału w tegorocznej edycji.  Wystąpimy do Kuratorium o objęcie patronatem naszej akcji, więc wpisy na świadectwie mogą się pojawić. Liczymy na to, że znajdziecie siłę do tego by zadziałać. Zachęćcie innych ze swojego środowiska do udziału - w grupie zawsze raźniej i ciekawiej !
Pozdrawiamy serdecznie


Nieustająco zachęcamy do polubienia i rozpropagowania naszej strony
 
 
 
 
 
 
 
 
 

76. Rocznica Powstania Warszawskiego

pw 2020

Zuchy z 5 GZ

W dniu 17 lipca odbyła się terenowa zbiórka 5 GZ, która zamykała pracę gromady w roku 2019/2020.


Tematem przewodnim była podróż po kontynentach, dzięki czemu zuchy mogły przyswoić wiedzę na temat różnorodności świata. W trakcie zabaw na punktach zuchy brały udział w próbach, które przybliżały je do złożenia Obietnicy Zucha. Złożyli ją - Ania Kluczyńska, Michał Kluczyński oraz Aniela Stojowska.

Czuj!

Czytaj więcej: Zuchy z 5 GZ

Zobowiązanie instruktorskie 2020

Hufiec ZHP Ziemi Sanockiej wzbogacił się o nowego instruktora. 16 lipca br. swoje zobowiązanie instruktorskie złożył dh przewodnik Mateusz Kwaśniewicz.
W tej uroczystej chwili towarzyszyli mu przyjaciele, a co najważniejsze rodzina z bogatymi tradycjami harcerskimi.
Przy ognisku była opowieść dh hm. Jerzego Kwaśniewicza o tym jak dawniej harcerze spędzali czas, gawęda drużynowego i komendantki, życzenia, i gratulacje.
Witaj druhu Mateuszu na "Granatowym" szlaku.

 

Czuwaj!

 

 

Czytaj więcej: Zobowiązanie instruktorskie 2020

facebook_page_plugin