Zjazd Hufca 2023

Druhny i Druhowie!
 
Zapraszamy na zjazd hufca, który odbędzie się 18 listopada o godzinie 16 w Domu Harcerza przy ul. Zielonej 39 w Sanoku. W związku z obowiązującymi nas przepisami dokumenty zjazdowe - porządek obrad, regulamin zjazdu, sprawozdanie ustępującej Komendy Hufca i Komisji Rewizyjnej Hufca oraz również projekt Strategii na lata 2023-2027 dostepne sa ja hufcowym SharePoincie.
Bardzo proszę o zapoznanie się z niniejszymi załącznikami. Unikniemy dzięki temu zamieszania podczas zjazdu i wszystko pójdzie znacznie szybciej.
Osobom, które planują znaleźć się we władzach hufca przypominam o konieczności uzyskania certyfikatu SafeFrom Harm (szkolenie dostępne pod linkiem https://edu.zhp.pl/enrol/index.php?id=47 ).
 
Czuwaj!
Aleksandra Barwikowska
członkini komendy hufca
facebook_page_plugin