Młodzieżowy obóz po namiotami

Zapraszamy na obóz po namiotami

do harcerskiej stanicy „Berdo” w Myczkowcach

Termin: 30 czerwca – 09 lipca 2023 r.

Cena: 1600.00 zł., dla członków ZHP 1300.00

Wiek uczestników: 12 - 16 lat

 

Obóz pod namiotami prowadzony będzie sprawdzoną metodą harcerską, polegającą m.in. na uczeniu przez działanie, aktywnym wypoczynku, współpracy w grupie i samoobsłudze.

W programie obozu liczne piesze wędrówki po najbliższej okolicy (Myczkowce, Zwierzyń), wycieczka do Soliny, zajęcia artystyczne u „Bazyla”, gry i zabawy zespołowe, konkursy muzyczne, plastyczne, pływanie na rowerkach wodnych.

            Na terenie ośrodka znajdują się boiska sportowe, sala gimnastyczna, łazienki z ciepłą wodą i prysznicami, stołówka, sala ze sprzętem tv-sat, miejsca ogniskowe. Wokół ośrodka znajdują się atrakcyjne turystycznie tereny, które będą miejscami wycieczek, gier i zabaw terenowych.

W cenie pobytu zapewniamy zakwaterowanie w namiotach 6 osobowych, całodzienne wyżywienie (3 posiłki + podwieczorek), opiekę pedagogiczną i medyczną, kadrę specjalistyczną oraz opiekę ratownika w trakcie zajęć nad wodą, korzystanie ze sprzętu pływającego (rowerki), ubezpieczenie od NW.

 

 Karta kwalifikacyjna 2023

 

Spotkanie z kadrą pedagogiczną obozu, na którym szczegółowo zostanie omówiony program i regulamin obozu odbędzie się 27 czerwca 2023 r. o godz.17.00 w Domu Harcerza przy ul. Zielonej 39.

Do 29 czerwca 2023 r. prosimy uiścić opłatę za pobyt dziecka oraz zwrócić wypełnioną kartę kwalifikacyjną uczestnika. Na wpłacone kwoty wystawiamy faktury, jednak tylko do końca miesiąca w którym była wpłata. Wpłaty bankowe na konto w Banku PARIBAS 60 1600 1462 1737 4290 8000 0001. W tytule przelewu proszę wpisać: obóz pod namiotami oraz imię i nazwisko dziecka.

Zapraszamy!

 

facebook_page_plugin