Kolonia zuchowa 2022

Zapraszamy na kolonię zuchową

do harcerskiej stanicy „Berdo” w Myczkowcach

 

Termin: 11 lipca – 18 lipca 2022

Cena: 1100 zł

Wiek uczestników: 7- 11 lat

Kolonia prowadzona będzie sprawdzoną metodą harcerską, polegającą m.in. na uczeniu przez działanie, aktywnym wypoczynku, współpracy w grupie i samoobsłudze.

W programie kolonii liczne piesze wędrówki po najbliższej okolicy (Myczkowce, Zwierzyń), wycieczka do Soliny, zajęcia artystyczne u „Bazyla”, gry i zabawy zespołowe, konkursy muzyczne, plastyczne, pływanie na rowerkach wodnych. Program kolonii obejmuje także naukę zuchowych pląsów, zabaw oraz zdobywanie sprawności.

Na terenie ośrodka znajdują się boiska sportowe, sala gimnastyczna, łazienki z ciepłą wodą i prysznicami, stołówka, sala ze sprzętem tv-sat, miejsca ogniskowe. Wokół ośrodka znajdują się atrakcyjne turystycznie tereny, które będą miejscami wycieczek, gier i zabaw terenowych.

 

W cenie pobytu zapewniamy zakwaterowanie w domkach 4 osobowych z łazienkami, całodzienne wyżywienie (3 posiłki + podwieczorek), opiekę pedagogiczną i medyczną oraz opiekę ratownika w trakcie zajęć nad wodą, korzystanie ze sprzętu pływającego (rowerki), ubezpieczenie od NW.

Spotkanie z kadrą pedagogiczną kolonii, na którym szczegółowo zostanie omówiony program i regulamin kolonii odbędzie się 6 lipca 2022 r. (środa) o godz.17.00 w Domu Harcerza przy ul. Zielonej 39.

Do 2 lipca 2022 r. prosimy uiścić opłatę za pobyt dziecka oraz zwrócić wypełnioną kartę kwalifikacyjną uczestnika. Link do formularza rezerwacji: rezerwacja

Pobieramy opłatę rezerwacyjną w kwocie 300 zł, wliczaną w koszt kolonii. W razie rezygnacji z wyjazdu po 25 czerwca opłata rezerwacyjna nie podlega zwrotowi. Na wpłacone kwoty wystawiamy faktury, jednak tylko do końca miesiąca, w którym była wpłata. Wpłaty bankowe na konto w PBS Nowy - 34 8642 0002 2001 0061 6445 0001. W tytule przelewu proszę wpisać: kolonia zuchowa oraz imię i nazwisko dziecka.

Zapraszamy!

facebook_page_plugin