Obóz językowo artystyczny w Myczkowcach 2022

Zapraszamy na obóz językowo - artystyczny 

do stanicy „Berdo” w Myczkowcach

Termin: 11 – 21 lipca 2022 r.

Cena: 1400 zł

Wiek uczestników: 11 - 16 lat

Obóz językowo – artystyczny prowadzony będzie sprawdzoną metodą harcerską, polegającą m.in. na uczeniu przez działanie, aktywnym wypoczynku, współpracy w grupie
i samoobsłudze. W programie obozu liczne piesze wędrówki po najbliższej okolicy (Myczkowce, Zwierzyń, Solina, Bóbrka), gry i zabawy zespołowe, konkursy muzyczne i plastyczne, pływanie na rowerkach wodnych, ogniska. Program obozu obejmuje naukę języka angielskiego, gier i zabaw terenowych, piosenek itp.

Na terenie ośrodka znajdują się boiska sportowe, sala gimnastyczna, łazienki z ciepłą wodą i prysznicami, stołówka, sala ze sprzętem tv-sat, miejsca ogniskowe. Wokół ośrodka znajdują się atrakcyjne turystycznie tereny, które będą miejscami wycieczek, gier i zabaw terenowych. 

W cenie pobytu zapewniamy zakwaterowanie w domkach 4 osobowych bez łazienek, całodzienne wyżywienie (3 posiłki + podwieczorek), opiekę pedagogiczną, medyczną, kadrę specjalistyczną oraz opiekę ratownika w trakcie zajęć nad wodą, korzystanie ze sprzętu pływającego (rowerki), ubezpieczenie od NW.

 Spotkanie z kadrą pedagogiczną obozu, na którym szczegółowo zostanie omówiony program i regulamin obozu odbędzie się 7 lipca 2022 r. (czwartek) o godz.17.00 w Domu Harcerza przy ul. Zielonej 39.

Do 2 lipca 2022 r. prosimy uiścić opłatę za pobyt dziecka oraz zwrócić wypełnioną kartę kwalifikacyjną uczestnika. Link do formularza rezerwacyjnego: rezerwacja

Pobieramy opłatę rezerwacyjną w kwocie 300 zł, wliczaną w koszt obozu. W razie rezygnacji z wyjazdu po 25 czerwca opłata rezerwacyjna nie podlega zwrotowi. Na wpłacone kwoty wystawiamy faktury, jednak tylko do końca miesiąca, w którym była wpłata. Wpłaty bankowe na konto w PBS Nowy - 34 8642 0002 2001 0061 6445 0001. W tytule przelewu proszę wpisać: obóz językowo – artystyczny oraz imię i nazwisko dziecka.

Zapraszamy!

facebook_page_plugin