Obóz językowo - artystyczny 2021

 

Zapraszamy na obóz językowo - artystyczny

do harcerskiej stanicy „Berdo” w Myczkowcach

Termin: 12 – 21 sierpnia 2021 r.

 

Cena: 850 zł zakwaterowanie w domkach bez łazienek

Wiek uczestników: 12 - 18 lat
 
 

Uczestnicy obozu językowo – artystycznego będą mogli rozwijać swoje umiejętności z zakresu języka angielskiego oraz zainteresowania i talenty artystyczne. Zajęcia będą prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę.

W programie obozu także liczne piesze wędrówki po najbliższej okolicy m.in. do Myczkowiec, Zwierzynia, Soliny, wycieczka w Bieszczady, gry i zabawy zespołowe, pływanie na rowerkach wodnych, ogniska harcerskie.

Na terenie ośrodka znajdują się boiska sportowe, sala gimnastyczna, stołówka, łazienki z ciepłą wodą i prysznicami, sala ze sprzętem tv-sat, miejsca ogniskowe. Wokół ośrodka znajdują się atrakcyjne turystycznie tereny, które będą miejscami wycieczek i zabaw terenowych.

W cenie pobytu zapewniamy zakwaterowanie w domkach 4 osobowych bez łazienek, całodzienne wyżywienie (3 posiłki + podwieczorek), opiekę pedagogiczną i medyczną, kadrę specjalistyczną oraz opiekę ratownika w trakcie zajęć nad wodą, korzystanie ze sprzętu pływającego (rowerki), ubezpieczenie od NW.

   Spotkanie z kadrą pedagogiczną obozu, na którym szczegółowo zostanie omówiony program

i regulamin obozu odbędzie się 6 sierpnia 2021r. (piątek) o godz.17.00 w Domu Harcerza przy ul. Zielonej 39.

         Do 20 lipca 2021 r. prosimy uiścić opłatę za pobyt dziecka oraz zwrócić wypełnioną kartę kwalifikacyjną uczestnika.

Formularz zgłoszeniowy na kolonię: https://forms.office.com/r/trhvwtdsJL

Na wpłacone kwoty wystawiamy faktury, jednak tylko do końca miesiąca, w którym była wpłata.

Wpłaty bankowe na konto w PBS NOWY - 34 8642 0002 2001 0061 6445 0001.

W tytule przelewu proszę wpisać: obóz językowo - artystyczny oraz imię i nazwisko dziecka.

                                                                                               

Zapraszamy!

facebook_page_plugin