FLOREK 2021

Czuwaj,

Kolejny rok, pełen wyzwań przed nami! Nowa rzeczywistość wymaga coraz większych umiejętności do przystosowania się. Wiele się zmienia, ale Ogólnopolska Harcerska Akcja Ekologiczna FLOREK nadal trwa! Wiemy, że sporo pracy jest na początku roku do wykonania, jednak liczymy na to, że uda się Wam znaleźć czas na realizację zadań FLORKA.
Zachęcamy Was gorąco do zapoznania się z zadaniami i do udziału w tegorocznej edycji.  Wystąpimy do Kuratorium o objęcie patronatem naszej akcji, więc wpisy na świadectwie mogą się pojawić. Liczymy na to, że znajdziecie siłę do tego by zadziałać. Zachęćcie innych ze swojego środowiska do udziału - w grupie zawsze raźniej i ciekawiej !
Pozdrawiamy serdecznie


Nieustająco zachęcamy do polubienia i rozpropagowania naszej strony
 
 
 
 
 
 
 
 
 
facebook_page_plugin