Obóz harcerski w Myczkowcach 2018

Zapraszamy na obóz pod namiotami

w stanicy „Berdo” w Myczkowcach

Termin: 28 czerwca – 9 lipca 2018 r.

Cena: 500 zł (dla dzieci pracowników PASS POLSKA – 400 zł)

Wiek uczestników: 12 - 18 lat

 

 

            Obóz dla harcerek i harcerzy, a także dla osób, które zamierzają wstąpić do ZHP, prowadzony będzie sprawdzoną metodą harcerską, polegającą m.in. na uczeniu przez działanie, aktywnym wypoczynku, współpracy w grupiei samoobsłudze. W programie obozu liczne piesze wędrówki po najbliższej okolicy (Myczkowce, Zwierzyń, Solina, Bóbrka), gry i zabawy zespołowe, konkursy muzyczne i plastyczne, pływanie na rowerkach wodnych, ogniska harcerskie. Program obozu obejmuje także naukę gier i zabaw terenowych, piosenek harcerskich, musztry oraz zdobywanie sprawności.

            Na terenie ośrodka znajdują się boiska sportowe, sala gimnastyczna, łazienki z ciepłą wodą i prysznicami, stołówka, sala ze sprzętem tv-sat, miejsca ogniskowe. Wokół ośrodka znajdują się atrakcyjne turystycznie tereny, które będą miejscami wycieczek, gier i zabaw terenowych.

W cenie pobytu zapewniamy: przejazd z Sanoka do Myczkowiec i powrót,   zakwaterowanie w namiotach, wyposażonych w łóżka polowe z materacami (potrzebny własny śpiwór) oraz półki i podesty, całodzienne wyżywienie (3 posiłki + podwieczorek), opiekę pedagogiczną i medyczną oraz opiekę ratownika w trakcie zajęć nad wodą, korzystanie ze sprzętu pływającego (rowerki), ubezpieczenie od NW, materiały programowe.

Spotkanie z kadrą pedagogiczną obozu, na którym szczegółowo zostanie omówiony program i regulamin obozu odbędzie się 12 czerwca 2018 r. (wtorek) o godz. 17.00 w Domu Harcerza przy ul. Zielonej 39.

          Do 7 czerwca br. prosimy uiścić pełną opłatę za pobyt dziecka oraz zwrócić wypełnioną kartę kwalifikacyjną uczestnika. Na wpłacone kwoty wystawiamy faktury, jednak tylko do końca miesiąca w którym była wpłata.

       Wpłaty bankowe na konto w PBS - 34 8642 0002 2001 0061 6445 0001 (wpłaty w banku PBS bez prowizji). W tytule przelewu wpisać: obóz harcerski oraz imię i nazwisko dziecka. Istnieje możliwość wpłaty za pobyt dziecka na obozie w ratach

                                                                                    Zapraszamy!

facebook_page_plugin