Obóz naukowy w Myczkowcach 2018

Zapraszamy na obóz naukowy

do harcerskiej stanicy „Berdo” w Myczkowcach

Termin: 12 - 22 sierpnia 2018 r.

Cena: 1100 zł (dla dzieci pracowników PASS POLSKA – 1000 zł)

Wiek uczestników: 12 - 18 lat

 

 

            Obóz naukowy wprowadzający młodzież w tajniki dokumentowania obserwacji przyrodniczych i astronomicznych. Uczestnicy obozu będą uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez kadrę specjalistyczną z zastosowaniem przenośnego planetarium,, teleskopu i kamery.

W programie obozu także liczne piesze wędrówki po najbliższej okolicy (Myczkowce, Zwierzyń, Solina,), wycieczka w Bieszczady z wejściem na Połoniną Wetlińską lub Caryńską, gry i zabawy zespołowe, pływanie na rowerkach wodnych, ogniska harcerskie.

            Na terenie ośrodka znajdują się boiska sportowe, sala gimnastyczna, łazienki z ciepłą wodą i prysznicami, stołówka, sala ze sprzętem tv-sat, miejsca ogniskowe. Wokół ośrodka znajdują się atrakcyjne turystycznie tereny, które będą miejscami wycieczek i zabaw terenowych.

W cenie pobytu zapewniamy zakwaterowanie w domkach 4 - 7 osobowych
z łazienkami, całodzienne wyżywienie (3 posiłki + podwieczorek), opiekę pedagogiczną i medyczną, kadrę specjalistyczną oraz opiekę ratownika w trakcie zajęć nad wodą, korzystanie ze sprzętu pływającego (rowerki), ubezpieczenie od NW.

Spotkanie z kadrą pedagogiczną obozu, na którym szczegółowo zostanie omówiony program i regulamin obozu odbędzie się 3 sierpnia 2018 r. ( piątek ) o godz.17.00
w Domu Harcerza przy ul. Zielonej 39.

         Do 20 lipca 2018 r. prosimy uiścić opłatę za pobyt dziecka oraz zwrócić wypełnioną kartę kwalifikacyjną uczestnika.

Na wpłacone kwoty wystawiamy faktury, jednak tylko do końca miesiąca w którym była wpłata. Wpłaty bankowe na konto w PBS - 34 8642 0002 2001 0061 6445 0001 (wpłaty w banku PBS bez prowizji). W tytule przelewu proszę wpisać: obóz naukowy oraz imię i nazwisko dziecka.

Zapraszamy!

facebook_page_plugin