Obóz artystyczny 2018

 Zapraszamy na obóz artystyczny

do harcerskiej stanicy „Berdo” w Myczkowcach

 

Termin: 12 – 21 sierpnia 2018

Cena: 700 zł (dzieci pracowników PASS POL – 600 zł)

Wiek uczestników: 11-16 lat
 
 
 

            Celem kolonii jest, oprócz wypoczynku, stworzenie warunków do twórczej ekspresji, poznania kilku technik plastycznych oraz nauka śpiewu solowego i zespołowego, doskonalenie gry na gitarze. W swobodnej atmosferze, w kontakcie z naturą, młodzi ludzie będą mogli wspólnie muzykować lub tworzyć dzieła plastyczne. W programie kolonii także odwiedziny w galerii obrazów Leona Chrapko w Bóbrce, galerii rzeźb Zdzisława Pękalskiego w Hoczwi oraz Muzeum Bojków w Myczkowie. Uczestnicy będą podzieleni na 2 grupy – muzyczną i plastyczną, z odrębnym progamem zajęć. Obóz prowadzoy będzie sprawdzoną metodą harcerską, polegającą m.in. na uczeniu przez działanie, aktywnym wypoczynku, współpracy w grupie i samoobsłudze.

W programie obozu, oprócz codziennych zajęć artystycznych, prowadzonych przez specjalistów, będą takze piesze wędrówki po najbliższej okolicy (Myczkowce, Zwierzyń, Myczków), gry i zabawy zespołowe, pływanie na rowerkach wodnych, całodniowa wycieczka w Bieszczady.

            Na terenie ośrodka znajdują się boiska sportowe, sala gimnastyczna, łazienki z ciepłą wodą i prysznicami, stołówka, sala ze sprzętem tv-sat, miejsca ogniskowe. Wokół ośrodka znajdują się atrakcyjne turystycznie tereny, które będą miejscami wycieczek, gier i zabaw terenowych.

W cenie pobytu zapewniamy: przejazd z Sanoka do Myczkowiec i powrót, zakwaterowanie w domkach, całodzienne wyżywienie (3 posiłki + podwieczorek), prowadzenie zajęć artystycznych przez profesjonalistów, opiekę pedagogiczną i medyczną oraz opiekę ratownika w trakcie zajęć nad wodą, korzystanie ze sprzętu pływającego (rowerki), ubezpieczenie od NW, materiały programowe, bilety wstępu do BPN i galerii.

Spotkanie z kadrą pedagogiczną i programową kolonii, na którym szczegółowo zostanie omówiony program i regulamin kolonii odbędzie się 31 lipca, wtorek, godz. 17.00 w Domu Harcerza przy ul. Zielonej 39.

         Do 25 lipca 2018 r. prosimy uiścić całość opłaty za pobyt dziecka oraz zwrócić wypełnioną kartę kwalifikacyjną uczestnika. Na wpłacone kwoty wystawiamy faktury, jednak tylko do końca miesiąca, w którym była wpłata. Wpłaty bankowe na konto w PBS - 34 8642 0002 2001 0061 6445 0001 (wpłaty w banku PBS bez prowizji). W tytule przelewu proszę wpisać: obóz artystyczny oraz imię i nazwisko dziecka. Istnieje możliwość wpłaty za pobyt dziecka na kolonii w ratach.

Zapraszamy!

facebook_page_plugin