Budżet obywatelski 2018

miniatura budzetobywatelski21 1024x297Informujemy, ze wniosek dot. Budżetu Obywatelskiego 2018 - dokończenie remontu Centrum Sportów Ekstremalnych złożony przez naszych członków i sympatyków został pozytywnie zaopiniowany i dopuszczony do głosowania. Dokładny termin glosowania zostanie ustalony przez Burmistrza Miasta Sanoka. Zapraszamy wszystkich mieszkańców dzielnicy Wójtowstwo do poparcia naszej inicjatywy. Poniżej publikujemy szczegóły projektu:

 

 1. Nazwa  zadania:

„Ekstremalnie bezpieczna wspinaczka - strefa otwarta mieszkańców dzielnicy Wójtostwo".

2. Dzielnica Wójtostwo

3. Lokalizacja, miejsce realizacji zadania:

ul. Poprzeczna 2, Centrum Sportów Ekstremalnych w Sanoku.

 4. Opis zadania

Poprzez realizację zadania chcielibyśmy stworzyć miejsce przyjazne mieszkańcom dzielnicy, gdzie niezależnie od warunków atmosferycznych każdy chętny mógłby spędzić czas aktywnie i konstruktywnie, zarówno indywidualnie jaki i w gronie rodziny lub przyjaciół. Dodatkowo w wyniku zrealizowania projektu zostanie na nowo wykorzystany potencjał budynku byłej kotłowni węglowej przy ul. Poprzecznej 2 , który od dłuższego czasu nie był użytkowany. W ramach projektu planujemy:

  • adaptację balkonu hali kotłów,
  • remontu pomieszczeń szkoleniowych, które będą służyły osobom chcącym poznać tajniki wspinaczki,
  • utworzenie miejsca spotkań, gdzie przy filiżance dobrej kawy będzie można obejrzeć zdjęcia na ogólnodostępnym rzutniku multimedialnym, spędzić ciekawe chwile na wspólnych rozmowach - wspomnieniach z bliskich i dalekich podróży, zorganizować spotkania z ciekawymi osobami ze świata sportów ekstremalnych, podróżnikami, himalaistami itp.
  • utworzenie strefy wspinaczkowej przyjaznej dzieciom – gdzie najmłodsi pod opieką instruktora będą mogli bezpiecznie i w ciekawy sposób rozwijać swoje umiejętności i zainteresowania,
  • wykonanie monitoringu zewnętrznego zapewniającego bezpieczeństwo wokół budynku CSE i okolicznych garaży mieszkańców dzielnicy.

 5. Działania w ramach zadania planowane jest:

Poz.

Opis

 1.

Remont - dostosowanie pomieszczeń: hala kotłów, klatka schodowa, łazienka, salka audiowizualna, korytarz

 2.

Zakup wyposażenia ścianki wspinaczkowej dla dzieci- chwyty wspinaczkowej  - XXL

 3.

Wykonanie barierek na balkonie

 4.

Zakup ekspresu do kawy, sofy, szafki do ekspresu

 5.

Zakup szafy szatniowej ze schowkami

 6.

Wykonanie monitoringu zewnętrznego ( kamery - 6 szt.)

Szacunkowa kwota zadania wynosi 60 000 zł

miniatura budzetobywatelski21 1024x297

facebook_page_plugin