Obóz naukowy w Myczkowcach 2016

Związek Harcerstwa Polskiego

Hufiec Ziemi Sanockiej

im. ks. hm. Zdzisława Peszkowskiego

  ul. Zielona 39,  38-500 Sanok

tel. 603 197 110

 

Zapraszamy na obóz naukowy

do harcerskiej stanicy „Berdo” w Myczkowcach

 

Termin:  17 – 27 sierpnia 2016 r.

Cena:  950 zł (zakwaterowanie w domkach bez łazienek) lub 1000 zł (zakwaterowanie w domkach z łazienkami)

Wiek uczestników: 12 - 18 lat

            Obóz naukowy wprowadzający młodzież w tajniki dokumentowania obserwacji przyrodniczych i astronomicznych. Uczestnicy obozu będą uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez kadrę specjalistyczną z zastosowaniem przenośnego planetarium,, teleskopu, kamery, drukarki 3D.

W programie obozu także liczne piesze wędrówki po najbliższej okolicy (Myczkowce, Zwierzyń, Solina,), wycieczka w Bieszczady z wejściem na Połoniną Wetlińską lub Caryńską, gry i zabawy zespołowe, pływanie na rowerkach wodnych, ogniska harcerskie.

            Na terenie ośrodka znajdują się boiska sportowe, sala gimnastyczna, łazienki z ciepłą wodą i prysznicami, stołówka, sala ze sprzętem tv-sat, miejsca ogniskowe. Wokół ośrodka znajdują się atrakcyjne turystycznie tereny, które będą miejscami wycieczek i zabaw terenowych.

 W cenie pobytu zapewniamy zakwaterowanie w domkach 4 osobowych
z łazienkami (20 osób) lub bez łazienek (20 osób), całodzienne wyżywienie (3 posiłki + podwieczorek), opiekę pedagogiczną i medyczną, kadrę specjalistyczną oraz opiekę ratownika w trakcie zajęć nad wodą, korzystanie ze sprzętu pływającego (rowerki), ubezpieczenie od NW.

Spotkanie z kadrą pedagogiczną obozu, na którym szczegółowo zostanie omówiony program i regulamin obozu odbędzie się 4 sierpnia  2016 r. (czwartek) o godz.17.00
w Domu Harcerza przy ul. Zielonej 39.

          Do 4 sierpnia 2016 r. prosimy uiścić  opłatę za pobyt dziecka oraz zwrócić wypełnioną kartę kwalifikacyjną uczestnika. Pobieramy, wraz z wydawaniem kart, opłatę rezerwacyjną w kwocie 200 zł, wliczaną w koszt obozu.  W razie rezygnacji z wyjazdu po  4 sierpnia opłata rezerwacyjna nie podlega zwrotowi. Na wpłacone kwoty wystawiamy faktury, jednak tylko do końca miesiąca w którym była wpłata. Wpłaty bankowe na konto w PBS  - 34 8642 0002 2001 0061 6445 0001 (wpłaty w banku PBS bez prowizji). W tytule przelewu proszę wpisać: obóz naukowy oraz imię i nazwisko dziecka.

Zapraszamy!

facebook_page_plugin