Oboz harcerski w Myczkowcach

Związek Harcerstwa Polskiego

Hufiec Ziemi Sanockiej

im. ks. hm. Zdzisława Peszkowskiego

ul. Zielona 39,  38-500 Sanok

tel. 603 197 110

 

Zapraszamy na obóz drużyn harcerskich

do stanicy „Berdo” w Myczkowcach

 

Termin:  18 – 24 sierpnia 2016

Cena:  350 zł

Wiek uczestników: 11 - 18 lat

            Obóz dla harcerek i harcerzy prowadzony będzie sprawdzoną metodą harcerską, polegającą m.in. na uczeniu przez działanie, aktywnym wypoczynku, współpracy w grupie  i samoobsłudze. W programie obozu liczne piesze wędrówki po najbliższej okolicy (Myczkowce, Zwierzyń, Solina, Bóbrka), gry i zabawy zespołowe, konkursy muzyczne i plastyczne, pływanie na rowerkach wodnych, ogniska harcerskie. Program obozu obejmuje także naukę gier i zabaw terenowych, piosenek harcerskich, musztry itp. oraz zdobywanie sprawności. Uczestnicy biwaku będą również uczestnikami XIV Bieszczadzkiej Biesiady Literackiej pamięci Jerzego Harasymowicza, w dniu 21 sierpnia, podczas której wezmą udział w spotkaniach z twórcami,  konkursie recytatorskim, koncertach i warsztatach.

            Na terenie ośrodka znajdują się boiska sportowe, sala gimnastyczna, łazienki z ciepłą wodą i prysznicami, stołówka, sala ze sprzętem tv-sat, miejsca ogniskowe. Wokół ośrodka znajdują się atrakcyjne turystycznie tereny, które będą miejscami wycieczek, gier i zabaw terenowych.

 W cenie pobytu zapewniamy zakwaterowanie w namiotach, wyposażonych w łóżka polowe z materacami (potrzebny własny śpiwór) oraz półki i podesty, całodzienne wyżywienie (3 posiłki + podwieczorek), opiekę pedagogiczną i medyczną oraz opiekę ratownika w trakcie zajęć nad wodą, korzystanie ze sprzętu pływającego (rowerki), ubezpieczenie od NW.

Spotkanie z kadrą pedagogiczną obozu, na którym szczegółowo zostanie omówiony program i regulamin obozu odbędzie się 5 sierpnia  2016 r. (piątek) o godz.17.00  w  Domu Harcerza przy ul. Zielonej 39.

          Do 5 sierpnia 2016 r. prosimy uiścić  opłatę za pobyt dziecka oraz zwrócić wypełnioną kartę kwalifikacyjną uczestnika. Pobieramy, wraz z wydawaniem kart, opłatę rezerwacyjną w kwocie 100 zł, wliczaną w koszt obozu.  W razie rezygnacji z wyjazdu po  5 sierpnia opłata rezerwacyjna nie podlega zwrotowi. Na wpłacone kwoty wystawiamy faktury, jednak tylko do końca miesiąca w którym była wpłata.

Wpłaty bankowe na konto w PBS  - 34 8642 0002 2001 0061 6445 0001 (wpłaty w banku PBS bez prowizji). W tytule przelewu wpisać: obóz harcerski oraz imię i nazwisko dziecka.

                                                                                                Zapraszamy!

facebook_page_plugin