Zaproszenie - zakończenie roku

Hufiec ZHP Ziemi Sanockiej im. ks. hm. Zdzisława Peszkowskiego

Dom Harcerza

 ul. Zielona 39

38-500 Sanok

tel. 60197110

www.zhpsanok.pl

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sanok, 24 czerwca, 2015 r

Druhny i Druhowie!

Kończy się rok szkolny 2014/2015, jak zawsze pracowity i pełen wydarzeń. Wprawdzie przed nami Harcerska Akcja Letnia, kolonie, obozy, biwaki itp., ale spotkajmy się w poniedziałek 29 czerwca, o godz. 17.00 w Domu harcerza, aby podsumować miniony rok.. Serdecznie zapraszam. W programie oprócz wręczenia podziękowań za pracę, także krótka prezentacja najważniejszych wydarzeń, wręczenie mianowań na stopień podharcmistrzyni (Dh. Kasi i Dh. Ani), uroczyste pożegnanie instruktorów, którzy zdecydowali się na odejście ze służby.
To ważne spotkanie, proszę więc o niezawodne przybycie.

I proszę pamiętać o sprawozdaniach (jeszcze raz załączam).


Czuwaj!

/-/ hm. Krystyna Chowaniec

komendantka hufca

 

facebook_page_plugin