Kolonia językowa 2

Zapraszamy na kolonię krajoznawczo-wypoczynkową

z elementami nauki języka angielskiego

do harcerskiej stanicy „Berdo” w Myczkowcach

 

Termin:  14 - 24 lipca 2015 r.

Cena:  650 zł

Wiek uczestników: 10 - 16 lat

            Kolonia prowadzona będzie sprawdzoną metodą harcerską, polegającą m.in. na uczeniu przez działanie, aktywnym wypoczynku, współpracy w grupie i samoobsłudze. 

W programie kolonii liczne piesze wędrówki po najbliższej okolicy (Myczkowce, Solina, Zwierzyń, Bóbrka), gry i zabawy zespołowe, konkursy muzyczne i plastyczne, nauka technik harcerskich, pływanie na rowerkach wodnych. Program kolonii obejmuje także zajęcia z języka angielskiego prowadzone metodami aktywnymi (m.in. zabawy tematyczne, gry, dyskusje, konwersacje) przez nauczyciela języka angielskiego.

            Na terenie ośrodka znajdują się boiska sportowe, sala gimnastyczna, łazienki z ciepłą wodą i prysznicami, stołówka, sala ze sprzętem tv-sat, miejsca ogniskowe. Wokół ośrodka znajdują się atrakcyjne turystycznie tereny, które będą miejscami wycieczek, gier i zabaw terenowych.

 

 W cenie pobytu zapewniamy zakwaterowanie w domkach 4 osobowych, całodzienne wyżywienie (3 posiłki + podwieczorek), opiekę pedagogiczną i medyczną oraz opiekę ratownika w trakcie zajęć nad wodą, korzystanie ze sprzętu pływającego (rowerki, łódki wiosłowe), ubezpieczenie od NW.

Spotkanie z kadrą pedagogiczną kolonii, na którym szczegółowo zostanie omówiony program i regulamin kolonii odbędzie się 2 lipca (czwartek) 2015 r. o godz.17.00 w Domu Harcerza przy ul. Zielonej 39. Do 1 lipca  2015 r. prosimy uiścić  opłatę za pobyt dziecka oraz zwrócić wypełnioną kartę kwalifikacyjną uczestnika.

            Pobieramy, wraz z wydawaniem kart, opłatę rezerwacyjną w kwocie 100 zł, wliczaną w koszt kolonii.  W razie rezygnacji z wyjazdu po  10 lipca opłata rezerwacyjna nie podlega zwrotowi. Na wpłacone kwoty wystawiamy faktury, jednak tylko do końca miesiąca, w którym była wpłata.

Stowarzyszenie Wychowawców „Eleusis”

  ul. Zielona 39,  38- 500 Sanok

          tel. 603 197 110

PBS - 23 8642 0002 2001 0035 1463 0001

 

                                                                                                Zapraszamy!

facebook_page_plugin