Cennik ośrodka Berdo 2021

cennik bedro 2021

Praca Hufca 2020

1

Biuro Hufca

Informujemy, że Dom Harcerza czynny jest we wtorki, środy oraz czwartki w godzinach 16.00 - 18.00.

- w celu sprawdzenia dostępności prosimy o wczesniejszy kontakt telefoniczny

Zapraszamy

Dokumenty

Dokumenty ZHP, w tym Hufca Ziemi Sanockiej, jak np rozkazy Komandantki Hufca dostępne będą po zalogowaniu w usłudze Office 365 za pomocą konta w domenie lub subdomenie ZHP (np. hufiec.zhp.pl, zhp.net.pl).
Po uruchomieniu odpowiedniej strony www zostanie zamieszczony stosowny komunikat.

Aktualnie rozkazy oraz inne dokumenty dostępne są do wglądu w Domu Harcerza lub elektornicznie - po kontakcie z Dh. Komendantką

FLOREK 2021

Czuwaj,

Kolejny rok, pełen wyzwań przed nami! Nowa rzeczywistość wymaga coraz większych umiejętności do przystosowania się. Wiele się zmienia, ale Ogólnopolska Harcerska Akcja Ekologiczna FLOREK nadal trwa! Wiemy, że sporo pracy jest na początku roku do wykonania, jednak liczymy na to, że uda się Wam znaleźć czas na realizację zadań FLORKA.
Zachęcamy Was gorąco do zapoznania się z zadaniami i do udziału w tegorocznej edycji.  Wystąpimy do Kuratorium o objęcie patronatem naszej akcji, więc wpisy na świadectwie mogą się pojawić. Liczymy na to, że znajdziecie siłę do tego by zadziałać. Zachęćcie innych ze swojego środowiska do udziału - w grupie zawsze raźniej i ciekawiej !
Pozdrawiamy serdecznie


Nieustająco zachęcamy do polubienia i rozpropagowania naszej strony
 
 
 
 
 
 
 
 
 
facebook_page_plugin