Obóz naukowy 2107

OBOZ NAUKOWY 2017

Zapraszamy na obóz naukowy

 Zapraszamy na obóz naukowy do harcerskiej stanicy „Berdo” w Myczkowcach

Termin:  9 - 19  sierpnia 2017 r.

Cena:  1000 zł

Wiek uczestników: 12 - 18 lat

            Obóz naukowy wprowadzający młodzież w tajniki dokumentowania obserwacji przyrodniczych i astronomicznych. Uczestnicy obozu będą uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez kadrę specjalistyczną z zastosowaniem przenośnego planetarium,, teleskopu, kamery, drukarki 3 D.

Czytaj więcej: Zapraszamy na obóz naukowy

Kolonia zuchowa do harcerskiej stanicy Berdo

Zapraszamy na kolonię zuchową

do harcerskiej stanicy „Berdo” w Myczkowcach

 

Termin:  1- 8 sierpnia 2017

Cena:  550 zł

Wiek uczestników: 7- 11 lat

            Kolonia prowadzona będzie sprawdzoną metodą harcerską, polegającą m.in. na uczeniu przez działanie, aktywnym wypoczynku, współpracy w grupie i samoobsłudze. 

W programie kolonii liczne piesze wędrówki po najbliższej okolicy (Myczkowce,  Zwierzyń), gry i zabawy zespołowe, konkursy muzyczne i plastyczne, pływanie na rowerkach wodnych, wyjazd na basen do Leska, wycieczka do Soliny. Program kolonii obejmuje także naukę zuchowych pląsów, zabaw oraz zdobywanie sprawności.

            Na terenie ośrodka znajdują się boiska sportowe, sala gimnastyczna, łazienki z ciepłą wodą i prysznicami, stołówka, sala ze sprzętem tv-sat, miejsca ogniskowe. Wokół ośrodka znajdują się atrakcyjne turystycznie tereny, które będą miejscami wycieczek, gier i zabaw terenowych.

Czytaj więcej: Kolonia zuchowa do harcerskiej stanicy Berdo

Obóz drużyn harcerskich do stanicy „Berdo” w Myczkowcach

Zapraszamy na obóz drużyn harcerskich

do stanicy „Berdo” w Myczkowcach

Termin:  6 - 15 sierpnia 2017

Cena:  500 zł

Wiek uczestników: 12 - 18 lat

            Obóz dla harcerek i harcerzy prowadzony będzie sprawdzoną metodą harcerską, polegającą m.in. na uczeniu przez działanie, aktywnym wypoczynku, współpracy w grupie
 i samoobsłudze. W programie obozu liczne piesze wędrówki po najbliższej okolicy (Myczkowce, Zwierzyń, Solina, Bóbrka), gry i zabawy zespołowe, konkursy muzyczne i plastyczne, pływanie na rowerkach wodnych, ogniska harcerskie. Program obozu obejmuje także naukę gier i zabaw terenowych, piosenek harcerskich, musztry itp. oraz zdobywanie sprawności.

Czytaj więcej: Obóz drużyn harcerskich do stanicy „Berdo” w Myczkowcach

Obóz harcerski pod namiotami nad Bałtykiem

Zapraszamy na obóz harcerski pod namiotami

w stanicy ”Róża Wiatrów” w  Szklanej Hucie  nad Bałtykiem.

 

 

Termin obozu: 1- 15  sierpnia 2017

Cena: 1200,00 zł (członkowie ZHP - 1150,00 zł)

Wiek uczestników: 10 - 16 lat

Stanica „Róża Wiatrów” znajduje się w pięknym sosnowym lesie, w niedalekiej odległości od morza, 15 min. piechotą. Jest wyposażona w bieżącą, ciepłą i zimną wodę, prysznice
i sanitariaty, na jej terenie znajdują się boiska sportowe, sklepik i kawiarenka. Namioty wyposażone są w łóżka polowe, materace, koce, półki i ławeczki. Na miejscu znajduje się ambulatorium, w którym dyżury pełnią cały czas  pielęgniarka i lekarz. Ośrodek prowadzi własną kuchnię z domowymi obiadami.

Czytaj więcej: Obóz harcerski pod namiotami nad Bałtykiem

facebook_page_plugin