Kolonia Zuchowa 2023

Kolonia Zuchowa “Furendoshippubei 2023”
(Zatoka Przyjaźni 2023)

Zapraszamy na kolonię, której motywem przewodnim będzie
poznawanie Japonii…

Gdzie: Ośrodek Hufca ZHP Ziemi Sanockiej ”BERDO w Myczkowcach”

            Myczkowce, 38 - 623 Uherce Mineralne

Termin:07  – 13 sierpnia 2023 r.

Cena: 1476.00 zł., dla członków ZHP 1200.00

Wiek uczestników: 6 - 10 lat

Kolonia prowadzona będzie sprawdzoną metodą zuchową, polegającą m.in. na uczeniu przez działanie, aktywnym wypoczynku, współpracy w grupie i samoobsłudze. Dzieci będą miały możliwość zdobycia tropu zuchowego “Japończyk”

W programie kolonii zajęcia muzyczne, plastyczne, techniczne, sportowe  nawiązujące do położenia geograficznego, historii, sztuki, kultury i zwyczajów i zabaw Japonii.Wędrówki piesze po najbliższej okolicy (Myczkowce, Zwierzyń), wycieczka do Soliny (zamiennie wycieczka na basen do Leska), zajęcia artystyczne u „Bazyla”, gry i zabawy zespołowe, kąpiele w Jeziorze Myczkowieckim.

Dzieci zakwaterowane będą w domkach 4-5 osobowych z łazienkami.

Na terenie ośrodka znajdują się boiska sportowe, sala gimnastyczna, dodatkowe łazienki z ciepłą wodą i prysznicami, stołówka, sala ze sprzętem tv-sat, miejsca ogniskowe. Wokół ośrodka znajdują się atrakcyjne turystycznie tereny, które będą miejscami wycieczek, gier i zabaw terenowych.

W cenie pobytu zapewniamy zakwaterowanie, całodzienne wyżywienie (3 posiłki + drugie śniadanie + podwieczorek), opiekę pedagogiczną i medyczną, kadrę specjalistyczną oraz opiekę ratownika w trakcie zajęć nad wodą, korzystanie ze sprzętu pływającego (rowerki), ubezpieczenie od NW. 

 

Dokumenty:

1. Rejestracja on-line

2. Karta obozowa

3. Załącznik do karty obozowej

 

Spotkanie z kadrą pedagogiczną kolonii, na którym szczegółowo zostanie omówiony program i regulamin obozu odbędzie się 31 lipca 2023 r. o godz.18.00 w Domu Harcerza przy ul. Zielonej 39.

Do 30 lipca 2023 r. prosimy uiścić opłatę za pobyt dziecka. Wpłat można dokonywać wyłącznie na konto! Na wpłacone kwoty wystawiamy faktury, jednak tylko do końca miesiąca w którym była wpłata. 

Wpłaty bankowe na konto  Hufca ZHP Ziemi Sanockiej w Banku PARIBAS. UWAGA!!!  nowy nr rachunku bankowego 60 1600 1462 1737 4290 8000 0001, tytuł wpłaty: „Kolonia zuchowa Berdo 2023 ….. (imię i nazwisko dziecka np. Jan Kowalski)”

Warunkiem kwalifikacji jest wpłata za obóz oraz dostarczenie karty kwalifikacyjnej uczestnika wraz z załącznikiem na spotkanie przedkolonijne. 

Spotkanie przedkolonijne z rodzicami odbędzie się 31.07 o 18.00 w Hufcu ZHP Ziemi Sanockiej ul. Zielona 39. 

Zapraszamy!

facebook_page_plugin