Kolonia zuchowa 2020

Zapraszamy na kolonię zuchową do harcerskiej stanicy „Berdo” w Myczkowcach

Termin: 28 czerwca – 5 lipca 2020 r.

Cena: 650 zł - zuchy z Hufca ZHP Ziemi Sanockiej,

uczestnicy spoza Hufca 700 zł.

Wiek uczestników: 7- 11 lat
 
 
 

            Kolonia prowadzona będzie sprawdzoną metodą harcerską, polegającą m.in. na uczeniu przez działanie, aktywnym wypoczynku, współpracy w grupie i samoobsłudze.

W programie kolonii liczne piesze wędrówki po najbliższej okolicy (Myczkowce, Zwierzyń), gry i zabawy zespołowe, konkursy muzyczne i plastyczne, pływanie na rowerkach wodnych, wycieczka do Soliny, Bóbrki. Program kolonii obejmuje także naukę zuchowych pląsów, zabaw oraz zdobywanie sprawności.

            Na terenie ośrodka znajdują się boiska sportowe, sala gimnastyczna, łazienki z ciepłą wodą i prysznicami, stołówka, sala ze sprzętem tv-sat, miejsca ogniskowe. Wokół ośrodka znajdują się atrakcyjne turystycznie tereny, które będą miejscami wycieczek, gier i zabaw terenowych.

W cenie pobytu zapewniamy: przejazd z Sanoka do Myczkowiec i powrót, zakwaterowanie w domkach z łazienkami, całodzienne wyżywienie (3 posiłki + podwieczorek), opiekę pedagogiczną i medyczną oraz opiekę ratownika w trakcie zajęć nad wodą, korzystanie ze sprzętu pływającego (rowerki), ubezpieczenie od NW, materiały programowe.

Spotkanie z kadrą pedagogiczną kolonii, na którym szczegółowo zostanie omówiony program i regulamin kolonii odbędzie się 16 czerwca, wtorek, godz. 17.00 w Domu Harcerza przy ul. Zielonej 39.

         Do 8 czerwca 2020 r. prosimy uiścić całość opłaty za pobyt dziecka oraz zwrócić wypełnioną kartę kwalifikacyjną uczestnika.

Na wpłacone kwoty wystawiamy faktury, jednak tylko do końca miesiąca, w którym była wpłata. Wpłaty bankowe na konto w PBS - 34 8642 0002 2001 0061 6445 0001 (wpłaty w banku PBS bez prowizji). W tytule przelewu proszę wpisać: kolonia zuchowa oraz imię i nazwisko dziecka.

                                                                                        Zapraszamy!

facebook_page_plugin