Obóz harcerski w Myczkowcach 2019

Związek Harcerstwa Polskiego

Hufiec Ziemi Sanockiej

im. ks. hm. Zdzisława Peszkowskiego

ul. Zielona 39, 38-500 Sanok

tel. 603 197 110

Zapraszamy na obóz pod namiotami

w stanicy „Berdo” w Myczkowcach

Termin: 25 czerwca – 6 lipca 2019 r.

Cena:

540 zł - harcerze Chorągwi Podkarpackiej ZHP (zwolnienie z podatku VAT)

500 zł - dla dzieci pracowników PASS POLSKA (dofinansowanie zakładu pracy)

600 zł – pozostali uczestnicy

Wiek uczestników: 12 - 18 lat

            Obóz dla harcerek i harcerzy, a także dla osób, które zamierzają wstąpić do ZHP, prowadzony będzie sprawdzoną metodą harcerską, polegającą m.in. na uczeniu przez działanie, aktywnym wypoczynku, współpracy w grupie i samoobsłudze. W programie obozu liczne piesze wędrówki po najbliższej okolicy (Myczkowce, Zwierzyń, Solina, Bóbrka), gry i zabawy zespołowe, konkursy muzyczne i plastyczne, pływanie na rowerkach wodnych, ogniska harcerskie. Program obozu obejmuje także naukę gier i zabaw terenowych, piosenek harcerskich, musztry oraz zdobywanie sprawności.

            Na terenie ośrodka znajdują się boiska sportowe, sala gimnastyczna, łazienki z ciepłą wodą i prysznicami, stołówka, sala ze sprzętem tv-sat, miejsca ogniskowe. Wokół ośrodka znajdują się atrakcyjne turystycznie tereny, które będą miejscami wycieczek, gier i zabaw terenowych.

W cenie pobytu zapewniamy: przejazd z Sanoka do Myczkowiec i powrót,   zakwaterowanie w namiotach, wyposażonych w łóżka polowe z materacami (potrzebny własny śpiwór) oraz półki i podesty, całodzienne wyżywienie (3 posiłki + podwieczorek), opiekę pedagogiczną i medyczną oraz opiekę ratownika w trakcie zajęć nad wodą, korzystanie ze sprzętu pływającego (rowerki), ubezpieczenie od NW, materiały programowe.

Spotkanie z kadrą pedagogiczną obozu, na którym szczegółowo zostanie omówiony program i regulamin obozu odbędzie się 13 czerwca 2019 r. (czwartek) o godz. 17.00 w Domu Harcerza przy ul. Zielonej 39.

          Do 10 czerwca br. prosimy uiścić pełną opłatę za pobyt dziecka oraz zwrócić wypełnioną kartę kwalifikacyjną uczestnika. Na wpłacone kwoty wystawiamy faktury, jednak tylko do końca miesiąca w którym była wpłata.

       Wpłaty bankowe na konto w PBS - 34 8642 0002 2001 0061 6445 0001 (wpłaty w banku PBS bez prowizji). W tytule przelewu wpisać: obóz harcerski oraz imię i nazwisko dziecka. Istnieje możliwość wpłaty za pobyt dziecka na obozie w ratach

                                                                                    Zapraszamy!

facebook_page_plugin