Kolonia - 2019

Związek Harcerstwa Polskiego

Hufiec Ziemi Sanockiej

im. ks. hm. Zdzisława Peszkowskiego

ul. Zielona 39, 38-500 Sanok

tel. 603 197 110

Zapraszamy na kolonię zuchową

do harcerskiej stanicy „Berdo” w Myczkowcach

Termin: 28 czerwca – 5 lipca 2019 r.

Cena:

550 zł - członkowie Chorągwi Podkarpackiej ZHP (zwolnieni z podatku VAT)

500 zł - dzieci pracowników PASS POLSKA (dofinansowanie przez zakład pracy)

620 zł – pozostali.

Wiek uczestników: 7- 11 lat

            Kolonia prowadzona będzie sprawdzoną metodą harcerską, polegającą m.in. na uczeniu przez działanie, aktywnym wypoczynku, współpracy w grupie i samoobsłudze.

W programie kolonii liczne piesze wędrówki po najbliższej okolicy (Myczkowce, Zwierzyń), gry i zabawy zespołowe, konkursy muzyczne i plastyczne, pływanie na rowerkach wodnych, warsztaty garncarskie w Bóbrce, wycieczka do Soliny. Program kolonii obejmuje także naukę zuchowych pląsów, zabaw oraz zdobywanie sprawności.

            Na terenie ośrodka znajdują się boiska sportowe, sala gimnastyczna, łazienki z ciepłą wodą i prysznicami, stołówka, sala ze sprzętem tv-sat, miejsca ogniskowe. Wokół ośrodka znajdują się atrakcyjne turystycznie tereny, które będą miejscami wycieczek, gier i zabaw terenowych.

W cenie pobytu zapewniamy: przejazd z Sanoka do Myczkowiec i powrót, zakwaterowanie w domkach z łazienkami, całodzienne wyżywienie (3 posiłki + podwieczorek), opiekę pedagogiczną i medyczną oraz opiekę ratownika w trakcie zajęć nad wodą, korzystanie ze sprzętu pływającego (rowerki), ubezpieczenie od NW, materiały programowe, bilety wstępu na basen.

Spotkanie z kadrą pedagogiczną kolonii, na którym szczegółowo zostanie omówiony program i regulamin kolonii odbędzie się 14 czerwca, piątek, godz. 17.00 w Domu Harcerza przy ul. Zielonej 39.

         Do 10 czerwca 2019 r. prosimy uiścić całość opłaty za pobyt dziecka oraz zwrócić wypełnioną kartę kwalifikacyjną uczestnika. Uwaga! Wpłaty tylko na konto:

Wpłaty bankowe na konto w PBS - 34 8642 0002 2001 0061 6445 0001 (wpłaty w banku PBS bez prowizji). W tytule przelewu proszę wpisać: kolonia zuchowa oraz imię i nazwisko dziecka. Istnieje możliwość wpłaty za pobyt dziecka na kolonii w ratach.

Na wpłacone kwoty wystawiamy faktury, jednak tylko do końca miesiąca, w którym była wpłata.

Zapraszamy!

facebook_page_plugin