Rozkaz L. 23/2017 z 21 grudnia

 Sanok, 21 grudnia, 2017 r.

Chorągiew Podkarpacka ZHP

Komendant Hufca Ziemi Sanockiej

im. ks. hm. Zdzisława Peszkowskiego

Rozkaz L. 23/2017

7. Mianowania instruktorów

7.1. Na wniosek hm. Daniela Bielaka z dnia 7 grudnia 2017 r. przewodniczącego MKSI, zamykam ze skutkiem negatywnym próbę na stopień przewodnika Druhowi Tomaszowi Kwiatkowskiemu.

7.2. Na wniosek hm. Daniela Bielaka z dnia 7 grudnia 2017 r. przewodniczącego MKSI, zamykam próbę na stopień, nadaję stopień przewodniczki i dopuszczam do złożenia Zobowiązania Instruktorskiego Druhnę Iwonę Nowak, drużynową 15 GZ w Jaćmierzu. Gratuluję Druhnie realizacji zadań oraz dziękuję hm. Elżbiecie Gałązce za skuteczne wypełnienie zadań opiekuna próby.

Czuwaj!

/-/ hm. Krystyna Chowaniec

facebook_page_plugin