Zapraszamy na obóz naukowy

 Zapraszamy na obóz naukowy do harcerskiej stanicy „Berdo” w Myczkowcach

Termin:  9 - 19  sierpnia 2017 r.

Cena:  1000 zł

Wiek uczestników: 12 - 18 lat

            Obóz naukowy wprowadzający młodzież w tajniki dokumentowania obserwacji przyrodniczych i astronomicznych. Uczestnicy obozu będą uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez kadrę specjalistyczną z zastosowaniem przenośnego planetarium,, teleskopu, kamery, drukarki 3 D.

W programie obozu także liczne piesze wędrówki po najbliższej okolicy (Myczkowce, Zwierzyń, Solina,), wycieczka w Bieszczady z wejściem na Połoniną Wetlińską lub Caryńską, gry i zabawy zespołowe, pływanie na rowerkach wodnych, ogniska harcerskie.

            Na terenie ośrodka znajdują się boiska sportowe, sala gimnastyczna, łazienki z ciepłą wodą i prysznicami, stołówka, sala ze sprzętem tv-sat, miejsca ogniskowe. Wokół ośrodka znajdują się atrakcyjne turystycznie tereny, które będą miejscami wycieczek i zabaw terenowych.

 W cenie pobytu zapewniamy zakwaterowanie w domkach 3-5 osobowych
z łazienkami, całodzienne wyżywienie (3 posiłki + podwieczorek), opiekę pedagogiczną i medyczną, kadrę specjalistyczną oraz opiekę ratownika w trakcie zajęć nad wodą, korzystanie ze sprzętu pływającego (rowerki), ubezpieczenie od NW.

Spotkanie z kadrą pedagogiczną obozu, na którym szczegółowo zostanie omówiony program i regulamin obozu odbędzie się 2 sierpnia  2017 r. (środa) o godz.17.00
w Domu Harcerza przy ul. Zielonej 39.

          Do 15 lipca br. prosimy uiścić  opłatę za pobyt dziecka oraz zwrócić wypełnioną kartę kwalifikacyjną uczestnika. Pobieramy, wraz z wydawaniem kart, opłatę rezerwacyjną w kwocie 200 zł, wliczaną w koszt obozu.  W razie rezygnacji z wyjazdu po  2 sierpnia opłata rezerwacyjna nie podlega zwrotowi. Na wpłacone kwoty wystawiamy faktury, jednak tylko do końca miesiąca w którym była wpłata. Wpłaty bankowe na konto w PBS  - 34 8642 0002 2001 0061 6445 0001 (wpłaty w banku PBS bez prowizji). W tytule przelewu proszę wpisać: obóz naukowy oraz imię i nazwisko dziecka.

Zapraszamy!

facebook_page_plugin