REGULAMIN CHORĄWIANEGO FESTIWALU

REGULAMIN CHORĄWIANEGO FESTIWALU

PIOSENKI ZUCHOWEJ – „SŁONECZKO”  Rzeszów 2016:


1. Chorągwiany Festiwal Piosenki Zuchowej – „SŁONECZKO”  Rzeszów 2016, odbywać się będzie w dniu 18 czerwca 2016 roku,  na scenie w Miejskim Parku im. Jedności Polonii z Macierzą.


2. Organizatorem Festiwalu jest Referat Zuchowy Chorągwi Podkarpackiej Związku Harcerstwa Polskiego.
3. Celem Festiwalu jest integracja środowisk zuchowych, popularyzacja piosenek i pląsów zuchowych, promowanie talentów dziecięcych, wymiana doświadczeń pomiędzy środowiskami oraz wspaniała zabawa, atrakcyjny i czynny wypoczynek.
4. Do udziału w Festiwalu zaproszone są gromady zuchowe wchodzące w skład Podkarpackiej Chorągwi ZHP.
5. Zmagania festiwalowe poprzedzone będą zaproszeniem do udziału w Harcerskim Eksperymencie Kulturalnym zorganizowanym przez środowisko rzeszowskich harcerzy.
6. Do udziału w  Festiwalu Piosenki Zuchowej – SŁONECZKO 2016, zaproszone są dzieci skupione w gromadach zuchowych w wieku 6-10 lat.

Każda  gromada lub jej patrol prezentuje piosenkę i pląs  o dowolnej tematyce z nastawieniem na repertuar zuchowy.
Jury Festiwalu w swojej ocenie kierować się będzie: muzykalnością wykonawców, dostosowaniem wykonywanej piosenki do wieku i możliwości dzieci, samodzielnością wykonania, pomysłowością i estetyką. Od decyzji-werdyktu Jury Festiwalu nie ma odwołania.
7. Zgłoszenia do udziału w Festiwalu przyjmowane są w nieprzekraczalnym terminie do 3.VI.2016  roku. Zgłoszenia należy przesyłać za pośrednictwem poczty e-.mailowej na adres:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..pl .
10. Uczestnicy Festiwalu zobowiązani są do przestrzegania niniejszego Regulaminu, planu Festiwalu oraz poszanowania i przestrzegania Prawa Zucha.  Zuchy podczas prezentacji festiwalowych mile widzimy w umundurowaniu,  z totemami.

11. Uczestnicy przyjeżdżają na własny koszt.
12. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w planie Festiwalu w przypadku niesprzyjających warunków pogodowych.

facebook_page_plugin