Rozkaz Specjalny L. 3/2015 z 11 listopada

Sanok, 11 listopada, 2015r.

Chorągiew Podkarpacka                                                                 

Związku Harcerstwa Polskiego

Komendant Hufca Ziemi Sanockiej

im. ks. hm. Zdzisława Peszkowskiego

 

Rozkaz Specjalny L. 3/2015

 

lilia.png

Wczoraj  zmarł po ciężkiej chorobie Pan Jan Drwięga, wieloletni pracownik ośrodka „Berdo” w Myczkowcach, człowiek, któremu wiele zawdzięczamy, ponieważ swoją pracą i umiejętnościami przyczynił się w znacznym stopniu do rozwoju ośrodka i jego sprawnego funkcjonowania. Łagodny i życzliwy, chętny do pomocy, zostanie
w naszej wdzięcznej pamięci. Będziemy pamiętać Jego uprzejmość i pracowitość, spokój i opanowanie. Zostaną ślady  pracy Jego zdolnych rąk, zostaną też kwiaty na „Berdzie”, które sadził i pielęgnował w wolnych chwilach.

W imieniu całej hufcowej wspólnoty żegnam Cię, Panie Janku,

ostatnim –  Czuwaj!

   /-/ hm. Krystyna Chowaniec

Druhny i Druhowie! Ogłaszam żałobę dla Hufca ZHP Ziemi Sanockiej im. ks. hm. Zdzisława Peszkowskiego na okres dwóch tygodni.

facebook_page_plugin