Zaproszenie dla nauczycieli

Hufiec ZHP Ziemi Sanockiej im. ks. hm. Zdzisława Peszkowskiego

Dom Harcerza

 ul. Zielona 39

38-500 Sanok

tel. 60197110

www.zhpsanok.pl

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sanok, 24 czerwca, 2015 r

 

 

Szanowni Państwo! Nauczyciele Szkół w Powiecie Sanockim.

        Jeżeli Państwo chcieliby zostać harcerskim wychowawcą, poznać unikalną i sprawdzoną metodę harcerskiego wychowania uprzejmie zapraszamy na obóz szkoleniowy przygotowujący do funkcji drużynowego.

      Obóz odbędzie się w dniach 16-23 sierpnia 2015 r. w ośrodku „Berdo” w Myczkowcach. Dla Nauczycieli, którzy zdeklarują współpracę z Hufcem ZHP Ziemi Sanockiej, odpłatność za udział w kursie (zakwaterowanie w domkach campingowych, całodzienne wyżywienie) wynosi 200 zł. Oprócz zajęć będzie czas na rekreację i odpoczynek oraz poznawanie pięknych okolic Jeziora Myczkowieckiego.

Więcej informacji na stronie internetowej hufca.

Czuwaj!

/-/ hm. Krystyna Chowaniec

komendantka hufca

facebook_page_plugin