Obóz w Myczkowcach

 Zapraszamy na obóz

do harcerskiej stanicy „Berdo” w Myczkowcach

 

Termin:  12 – 22 sierpnia 2015

Cena:  500 zł

Wiek uczestników: 11- 18 lat

            Obóz dla harcerek i harcerzy (lub chcących nimi zostać) prowadzony będzie sprawdzoną metodą harcerską, polegającą m.in. na uczeniu przez działanie, aktywnym wypoczynku, współpracy w grupie i samoobsłudze.  W programie obozu liczne piesze wędrówki po najbliższej okolicy (Myczkowce, Zwierzyń, Solina, Bóbrka), gry i zabawy zespołowe, konkursy muzyczne i plastyczne, pływanie na rowerkach wodnych, ogniska harcerskie. Program obozu obejmuje także naukę gier i zabaw terenowych, piosenek harcerskich, musztry itp. oraz zdobywanie sprawności.

            Na terenie ośrodka znajdują się boiska sportowe, sala gimnastyczna, łazienki z ciepłą wodą i prysznicami, stołówka, sala ze sprzętem tv-sat, miejsca ogniskowe. Wokół ośrodka znajdują się atrakcyjne turystycznie tereny, które będą miejscami wycieczek, gier i zabaw terenowych.

 W cenie pobytu zapewniamy zakwaterowanie w namiotach, wyposażonych w łóżka polowe z materacami (potrzebny własny śpiwór) oraz półki i podesty, całodzienne wyżywienie (3 posiłki + podwieczorek), opiekę pedagogiczną i medyczną oraz opiekę ratownika w trakcie zajęć nad wodą, korzystanie ze sprzętu pływającego (rowerki), ubezpieczenie od NW.

Spotkanie z kadrą pedagogiczną obozu, na którym szczegółowo zostanie omówiony program i regulamin obozu odbędzie się 6 sierpnia  2015 r. (czwartek) o godz.17.00
w Domu Harcerza przy ul. Zielonej 39.

          Do 5 sierpnia 2015 r. prosimy uiścić  opłatę za pobyt dziecka oraz zwrócić wypełnioną kartę kwalifikacyjną uczestnika.

            Pobieramy, wraz z wydawaniem kart, opłatę rezerwacyjną w kwocie 100 zł, wliczaną w koszt obozu.  W razie rezygnacji z wyjazdu po  5 sierpnia opłata rezerwacyjna nie podlega zwrotowi. Na wpłacone kwoty wystawiamy faktury, jednak tylko do końca miesiąca w którym była wpłata.

Stowarzyszenie Wychowawców „Eleusis”

  ul. Zielona 39,  38- 500 Sanok

          tel. 603 197 110

PBS - 23 8642 0002 2001 0035 1463 0001

                                                                                                Zapraszamy!

facebook_page_plugin